Pozostałe oferty:

Kursy ogólne

Kursy specjalistyczne

Kursy egzaminacyjne

Szkolenia dla firm

Polish for foreigners

Inne języki

Tłumaczenia

Szkolenia dla firm

Infoteach.pl | Kursy językowe | Szkolenia dla firm

Kursy językowe dla firm

Świadczymy usługi z zakresu nauczania ogólnego oraz specjalistycznego języka obcego. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, dla których rozwój i wysokie kwalifikacje personelu są ważnym czynnikiem w przyjętej strategii, a także dla tych, które traktują ekspansję międzynarodową, jako niezbędny element swojej kampanii marketingowej.

Materiał edukacyjny przygotowujemy indywidualnie, uwzględniając profil firmy oraz potrzeby pracowników. Dbamy o to, aby pracownicy poszerzali swoją wiedzę z obszaru, w którym poruszają się na co dzień w swojej pracy (np. negocjacje, delegacje, korespondencja e-mail). Zajęcie prowadzone są w terminach dogodnych dla kursantów i pracodawców, tak, aby nie kolidowały z obowiązkami zawodowymi. Miejscem zajęć mogą być pomieszczenia firmy lub nasze sale na terenie województwa śląskiego.

Rozpoczęcie współpracy

Spotkanie z konsultantem

Przedstawiciel INFOTEACH spotyka się w reprezentantem Klienta w celu omówienia szczegółów dotyczących potrzeb, możliwości oraz planów firmy

Przygotowanie oferty

Nasz konsultant analizuje potrzeby i możliwości Klienta oraz opracowuje odpowiednią ofertę uwzględniając dogodne dla Klienta terminy, metody nauczania, dobór lektorów itp. INFOTEACH organizuje testy sprawdzające poziom wiedzy uczestników i przydziela ich do odpowiednich pod względem poziomu biegłości, potrzeb i profilu pracy grup.

Umowa

Po zaakceptowaniu warunków kursu następuje podpisanie umowy o współpracy

Kontakt bezpośredni

Jakub Drożdż, Director of Studies

T: (+48) 608 520 849   E: jakub@infoteach.pl

ZAUFALI NAM

NA SKRÓTY

Poznaj nas

O nas

Metody

Nasz zespół

Mission statement

Galeria

Oferta

Kursy ogólne

Kursy specjalistyczne

Kursy egzaminacyjne

Szkolenia dla firm

Polish for foreigners

Inne języki

Tłumaczenia

Referencje

Listy referencyjne

Nasi klienci

Skonaktuj się

Napisz maila

 biuro@infoteach.pl

lub zadzwoń

 (+48) 608 520 849