Poznaj nas:

O nas

Metody

Nasz zespół

Mission statement

Galeria

Poznaj nas

Infoteach.pl | Poznaj nas | Nasz zespół

Nasz zespół

Kadra lektorska INFOTEACH to absolwenci czołowych uniwersyteckich wydziałów filologicznych i kolegiów językowych, a także profesjonalni i doświadczeni native speakerzy. Wszyscy lektorzy dysponują obszerną wiedzą teoretyczną i praktyczną oraz kompetencjami metodycznymi, biznesowymi i społecznymi. Cechuje ich umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, kreatywność i entuzjazm oraz życzliwość. Kwalifikacje lektorów są stale podnoszone dzięki współpracy z renomowanymi wydawnictwami językowymi oraz regularnym uczestnictwie w konferencjach, szkoleniach i warsztatach metodycznych organizowanych przez m.in. Pearson/Longman (Teacher Training Day) oraz Express Publishing (Teacher's Progress Day). Poznaj nas lepiej:

Jakub Drożdż

 Director of Studies (od zawsze w Infoteach)

 Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach. Ukończyłem specjalizację Business English i moją prawdziwą pasją jest nauczanie właśnie języka angielskiego biznesowego. Ponadto uwielbiam piłkę nożną oraz dobre książki. Gdy tylko znajdę wolną chwilę, zabieram się za czytanie. Uwielbiam czytać o sporcie, Wielkiej Brytanii i USA. 

Katarzyna Janowska-Chałupnik

 Language Consultant (od listopada 2012 w Infoteach)

 I graduated from the University of Silesia with Master’s in English and Arabic translation and acquired teaching qualifications after completing Pedagogical Studies at ATH in Bielsko-Biała. I have been working as an English teacher ever since I moved to Bielsko in 2010 after finishing my studies. I have worked with all age groups on all levels, but mostly with adult students, teaching conversational classes, general and business courses and preparing for exams. I have many passions and teaching is one of them – it brings me great satisfaction and an opportunity to learn something new on a daily basis. 

Agata Kopeć

 Professoressa (od lipca 2016 w Infoteach)

 Ciao :) Jestem absolwentką wyższej uczelni we Włoszech i posiadam wieloletnie doświadczenie jako lektor języka włoskiego. Żyłam w różnych krajach europejskich i moje doświadczenie międzynarodowe pozwala mi przekazywać wiedzę w sposób bardzo skuteczny, nowoczesny i wspierający ucznia. Zajęcia prowadzone są w przyjacielskiej atmosferze, z dużą dawką pozytywnej energii co przyspiesza proces nauki i zapewnia szybkie rezultaty. 

Aksana Pimanava

 Lektorka (od listopada 2016 w Infoteach)

 Witam serdecznie! Jestem native speakerem języka rosyjskiego. Skończyłam studia pedagogiczne na Grodzieńskim Uniwersytecie Państwowym im. J. Kupały na Białorusi. Z pierwszego zawodu jestem nauczycielem muzyki. Z gotowością dopomogę wszystkim chętnym w nauce języka rosyjskiego. Zwracam uwagę na gramatykę, konwersację i prawidłową wymowę w ojczystym dla mnie języku. Jestem pewna, że nauka języka nie musi nudzić. Z przyjemnością zaznajomię z kulturą rosyjską, białoruską oraz ukraińską. Ostatnim czasem moim wielkim zainteresowaniem są języki słowiańskie i chiński. Interesuję się muzyką, sztuką i medycyną. 

Stanisław Korpiela

 Language Consultant (od stycznia 2017 w Infoteach)

 Jestem Absolwentem Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku filologia angielska (specjalność pedagogiczna) oraz studiów podyplomowych w zakresie przekładu na Wydziale Filologicznym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jako nauczyciel języka angielskiego pracuję od 2008 roku. Posiadam szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi na różnych poziomach znajomości języka angielskiego. Moje zaangażowanie i kreatywność pozwalają mi skutecznie przekazywać wiedzę i motywować słuchaczy do nauki. 

Joanna Kozera

 Language Consultant (od lutego 2017 w Infoteach)

 Hello :-) Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie ukończyłam filologię angielską. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od blisko 9 lat. Przez ten czas uczyłam różne osoby zarówno dzieci jak i dorosłych. Prowadziłam również kursy dla żołnierzy, sędziów oraz miałam możliwość uczyć języka polskiego jako obcego. W wolnych chwilach można mnie spotkać na szlakach górskich lub na rowerze. Lubię również czytać książki z kubkiem dobrej kawy. 

ZAUFALI NAM

NA SKRÓTY

Poznaj nas

O nas

Metody

Nasz zespół

Mission statement

Galeria

Oferta

Kursy ogólne

Kursy specjalistyczne

Kursy egzaminacyjne

Szkolenia dla firm

Polish for foreigners

Inne języki

Tłumaczenia

Referencje

Listy referencyjne

Nasi klienci

Skonaktuj się

Napisz maila

 biuro@infoteach.pl

lub zadzwoń

 (+48) 608 520 849